cz
en

Náš tým

Bc. Pavlína Kubíčková

Pavla Kubíčková je zakladatelkou KINDER - CITY s.r.o. Je naším hlavním metodikem, paní ředitelkou, hlavní učitelkou v českém jazyce a naším zdravotníkem. Jejím oborem je výtvarná výchova a vede naše malé ratolesti k estetice a šikovnosti. :-)

Své zkušenosti nabrala jako ředitelka mateřské školky v Olomouci a na stážích ve Finsku a Belgii.

Po práci se Pavla věnuje hlavně svým synům. Když má trochu volného času, zajímá se o design a módu. Ze sportů nejvíce holduje lyžování, tenisu a golfu.

Mgr. Jana Jedličková

Jana je druhou naší českou učitelkou. Snaží se maximálně pracovat na tom, aby děti dobře ovládaly svůj rodný jazyk, včetně složitějších obratů a odborných výrazů. Ráda s dětmi tvoří, učí je rytmizaci a věnuje se našim nejmladším s trpělivostí a s pochopením je rozvíjí a učí odpovědnosti.

Jana učila sedm let v Hudební škole Yamaha a vystudovala logopedii. Ve svém volném čase jezdí s manželem a dcerou Aničkou v létě na kole a v zimě na běžky. Ráda chodí na dlouhé lesní procházky. Hraje volejbal, ráda chodí na koncerty a tvoří dekorace z papíru.

Alena Mališová, SAC dip.

V naší škole pracuje jako rodilá mluvčí. Lásku k dětem získala během tříměsíčního pobytu v Jižní Americe, kde pracovala v dětském zařízení a mateřské škole. Po návratu do České republiky dokončila vzdělání na SPgŠ v Přerově, obor pedagogické lyceum. Po maturitě odcestovala do Anglie, kde učila 5 let v mateřské škole, v Montessori a lesních školkách. Během tohoto pobytu vystudovala na univerzitě Stonebridge obor předškolní a volnočasová pedagogika.

V současnosti Alena studuje speciální pedagogiku, obor logopedie v Praze. Již 9 let se aktivně věnuje doučování anglického jazyka. Ve volném čase ráda cestuje a sportuje.